Bosch Serie 8 PKN675DP1D varná deska Černá, Nerezová ocel Vestavěné Keramický 4 zóna/zón
Kód: AGDBOSPGZ0208
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Bezpečnostní spínač
Ano
Příkon (elektřina)
8600 W
Vzhled
Počet varných zón
4 zóna/zón
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Umístění přístroje
Vestavěné
Počet paralelně používaných varných zón
4
Typ varné zóny 3
Mírný var
Typ varné zóny 1
Velký
Barva rámečku
Nerezová ocel
Výkon varné zóny 1
1700 W
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Materiál povrchu
Sklokeramický
Výkon varné zóny 4
1200 \ 2200
Barva
Černá
Typ varné zóny 4
Velký
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Průměr varné zóny 3
145 mm
Větší intenzita varné zóny 1
2600 W
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Typ varné desky
Keramický
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Průměr varné zóny 4
145 \ 210 mm
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Výkon varné zóny 3
1200 W
Výkon varné zóny 2
2000 W
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Typ varné zóny 2
Pravidelný
Průměr varné zóny 2
180 mm
Velikost varné zóny 1 (š × h)
170 x 265 mm
Hmotnost a rozměry
Výška
44 mm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Šířka
606 mm
Hmotnost
8 kg
Instalační hloubka oddílu
50 cm
Hloubka
527 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
9 kg
Výkon
Počet stupňů výkonu
17
Funkce Boost
Ano
Ergonomie
Automatické vypnutí
Ano
Vestavěný displej
Ano
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Typ displeje
LED
Zámek čistění
Ano
Umístění ovládání
Horní přední
Dětský zámek
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.32 kg |
| EAN: | 4242002830940 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 93 mm |
| Šířka balení: | 588 mm |
| Délka balení: | 755 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
