Bosch Serie 6 PVS731HB1E varná deska Černá Vestavěné 70 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDBOSPGZ0270
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Příkon (elektřina)
6900 W
Vzhled
Průměr varné zóny 2
145 mm
Tvar varné zóny 1
Obdélníkový
Umístění varné zóny 1
Vzadu uprostřed
Umístění varné zóny 3
Levý přední
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Počet varných zón
4 zóna/zón
Šířka varné desky
70 cm
Kombinovaná zóna
Ano
Typ varné zóny 1
Dvojitá zóna
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Barva
Černá
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Průměr varné zóny 3
180 mm
Materiál povrchu
Sklokeramický
Umístění přístroje
Vestavěné
Umístění varné zóny 2
Levá zadní část
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Barva kontrolního panelu
Černá
Typ rámečku
Bez rámečku
Velikost varné zóny 1 (š × h)
380 x 210 mm
Hmotnost a rozměry
Hloubka
522 mm
Šířka
710 mm
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Instalační výška oddílu
5,1 cm
Výška
51 mm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Délka šňůry
1 m
Výkon
Rychlý start
Ano
Funkce uchování teploty
Ne
Ergonomie
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Typ časovače
Digitální
Typ ovládání
Dotyk
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Podporované aplikace pro ovládání
Home Connect
Vestavěný displej
Ano
Umístění ovládání
Čelní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny.
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14 kg |
| EAN: | 4242005394333 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 128 mm |
| Šířka balení: | 960 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
