Bosch Serie 6 PVS631HC1E Černá Vestavěné 59.2 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDBOSPGZ0266
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon (elektřina)
6900 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Výkon varné zóny 1
2000 W
Výkon varné zóny 2
2500 W
Výkon varné zóny 3
2500 W
Materiál povrchu
Sklokeramický
Velikost varné zóny 4 (š × h)
380 x 210 mm
Zvýšení výkonu varné zóny 4
2200 W
Forma rámečku
Úkos
Průměr varné zóny 3
180 mm
Větší intenzita varné zóny 1
3100 W
Počet varných zón
4 zóna/zón
Zvýšení výkonu varné zóny 2
3700 W
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Zvýšení výkonu varné zóny 3
3700 W
Šířka varné desky
59.2 cm
Průměr varné zóny 2
180 mm
Průměr varné zóny 1
145 mm
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Výkon varné zóny 4
1600 W
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Instalační výška oddílu
5,1 cm
Instalační hloubka přihrádky (max)
50 cm
Instalační hloubka přihrádky (min)
49 cm
Délka šňůry
1,1 m
Instalační šířka oddílu
56 cm
Šířka
592 mm
Hloubka
522 mm
Výška
51 mm
Hmotnost
11,6 kg
Údaje o balení
Hloubka balení
608 mm
Hmotnost včetně balení
13,9 kg
Výška balení
130 mm
Šířka balení
750 mm
Výkon
Počet funkcí Boost
4
Funkce uchování teploty
Ne
Počet stupňů výkonu
17
Funkce Boost
Ano
Ergonomie
Podporované aplikace pro ovládání
Home Connect
Umístění ovládání
Čelní
Jednoduché čištění
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely.
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.88 kg |
| EAN: | 4242005394265 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 750 mm |
| Délka balení: | 595 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
