Bosch Serie 6 MFWS650B mlýnek na maso 500 W Černá, Stříbrná
Kód: AGDBOSMDM0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Délka šňůry
1 m
Počet rychlostí
2
Příkon
500 W
Výkon
3,5 kg/min
Jednoduché čištění
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Barva
Stříbrná
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Hmotnost a rozměry
Hloubka
240 mm
Šířka
200 mm
Výška
247 mm
Hmotnost
4,6 kg
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
5,8 kg
Hloubka balení
360 mm
Výška balení
315 mm
Šířka balení
290 mm
Materiál
Základní materiál
Kov, Plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.48 kg |
| EAN: | 4242005455836 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 315 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
