Bosch Serie 4 MMB6141B mixér 1,5 l Stojací mixér 1200 W Černá
Kód: AGDBOSMIB0128
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Vyjímatelná miska
Ano
Bezpečnostní vypínač
Ano
Model
Stojací mixér
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Protiskluzové nožky
Ano
Pověsitelný
Ne
Délka šňůry
1 m
Odnímatelné držadlo
Ne
Odnímatelná jednotka s noži
Ne
Ochrana proti rozstřiku
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Příkon
1200 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Šířka
230 mm
Hmotnost
2,8 kg
Výška
410 mm
Hloubka
195 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
3,2 kg
Další charakteristiky
Neobsahuje
Bisfenol A
Výkon
Pulzní spínač
Ano
Typ ovládání
Otočné
Drcení ledu
Ano
Minisekáček
Ne
Obsah nádoby
1,5 l
Počet rychlostí
2
Obsah balení
Odměrka
Ne
Nože z nerezu
Ano
Šlehač
Ne
Materiál
Základní materiál
Plast
Materiál mixovací mísy
Tritan
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.64 kg |
| EAN: | 4242005215164 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
