Bosch Serie 4 KIN86VFE0 lednice/mrazák Vestavěné 260 l E
Kód: AGDBOSLOZ0061
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
234 kWh
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Třída energetické účinnosti
E
Vzhled
Uchycení dveří
Pravý
Oboustranné dveře
Ano
Nastavitelná výška polic
Ano
Umístění přístroje
Vestavěné
Vestavěný displej
Ano
Materiál polic
Sklo
Hmotnost a rozměry
Výška
1772 mm
Instalační hloubka oddílu
55 cm
Hmotnost
64,4 kg
Instalační šířka oddílu
56 cm
Hloubka
548 mm
Šířka
541 mm
Instalační výška oddílu
177,5 cm
Výkon
Vnitřní objem
260 l
Klimatická třída
SN-ST
Hlučnost
35 dB
Třída hlukových emisí
B
Ergonomie
Alarm otevřených dveří
Ano
Chladnička
Typ lampy
LED
Počet zásuvek na zeleninu
1
Funkce Super chlazení
Ano
Čistá kapacita chladničky
184 l
Beznámrazový systém (chladnička)
Ano
Počet odnímatelných polic
3
Oboustranné dveře chladničky
3
Vnitřní osvětlení ledničky
Ano
Přihrádka na vajíčka
Ano
Počet přihrádek/košů chladničky
4
Mrazák
Doba uložení při výpadku proudu
10 h
Rychlé zamrazení
Ano
Čistá kapacita mrazáku
76 l
Miska na ledové kostky
Ano
Beznámrazový systém (mrazák)
Ano
Mrazicí výkon
4 kg/24h
Umístění mrazáku
Spodní
Počet poliček/zásuvek v mrazáku
3
Bezpečnostní upozornění
Varování
Spotřebič obsahuje látky nebezpečné pro životní prostředí; nevyhazujte je do běžného odpadkového koše.
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 60 kg |
| EAN: | 4242005267750 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1840 mm |
| Šířka balení: | 640 mm |
| Délka balení: | 610 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
