Bosch Serie 4 BGB38RD2 vysavač 4 l Cylindrový Suchý 600 W Prachový sáček
Kód: AGDBOSODK0131
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Napájecí zdroj
AC
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Maximální příkon
600 W
Vzhled
Typ trubice
Teleskopický
Počet koleček
4 kolo/kola
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Model
Cylindrový
Barva
Černá
Objem prachové nádoby/sáčku
4 l
Vysávání
Suchý
Hmotnost a rozměry
Výška balení
490 mm
Šířka
295 mm
Šířka balení
325 mm
Hloubka balení
305 mm
Hmotnost
4,5 kg
Výška
410 mm
Hloubka
265 mm
Výkon
Hlučnost
79 dB
Umývatelný filtr
Ano
Čisticí povrchy
Koberec
Pracovní dosah
10 m
Správné použití
Domácí
Ergonomie
Délka šňůry
7 m
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.05 kg |
| EAN: | 4242005359271 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 495 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
