Bosch Serie 4 BFL520MB0 mikrovlnná trouba Černá Samostatná mikrovlnná trouba Vestavěné 20 l 800 W
Kód: AGDBOSKMZ0056
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Uchycení dveří
Levý
Typ ovládání
Otočné
Barva
Černá
Velikost otočného talíře
25,5 cm
Výkon trouby
800 W
Vnitřní kapacita
20 l
Délka šňůry
1,3 m
Typ produktu
Samostatná mikrovlnná trouba
Vnitřní osvětlení
Ano
Vestavěný displej
Ne
Umístění přístroje
Vestavěné
Otočný talíř
Ano
Počet stupňů výkonu
5
Dětský zámek
Ano
Příkon
Spotřeba
1270 W
Proud
10 A
Vstupní střídavé napětí
220-230 V
Hmotnost a rozměry
Instalační výška oddílu
36,5 cm
Hmotnost
16,2 kg
Instalační šířka oddílu
56,8 cm
Instalační hloubka oddílu
30 cm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
18,2 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 19 kg |
| EAN: | 4242005039081 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 430 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
