Bosch Serie 2 MUMS2EW40 kuchyňský robot 700 W 3,8 l Bílá
Kód: AGDBOSROK0093
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Mlýnek na maso
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Barva
Bílá
Odšťavňovač
Ne
Funkce hnětení
Ano
Pulzní spínač
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Bezpečnostní zámek
Ano
Lis na citrusové plody
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Kapacita hmotnosti pro dortové těsto
2,4 kg
Protiskluzové nožky
Ano
Mletí kávy
Ne
Úložné místo na příslušenství
Ne
Nastavitelná rychlost
Ano
Ochrana proti přetížení
Ano
Délka šňůry
1,1 m
Obsah nádoby
3,8 l
Počet rychlostí
4
Nástavec na mixování
Ano
Minisekáček
Ne
Kapacita hmotnosti těsta na chleba
1,7 kg
Množství
1
Úložný prostor pro kabel
Ano
Příkon
Příkon
700 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6,79 kg
Šířka
266 mm
Výška
277 mm
Hloubka
266 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
390 mm
Hmotnost včetně balení
8,1 kg
Výška balení
595 mm
Šířka balení
350 mm
Technické údaje
Záruční doba
2 rok/roky
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
Mísa
Ano
Včetně řezacího disku
Ano
Strojek na těstoviny
Ne
Včetně strouhacího disku
Ne
Včetně krájecího disku
Ano
Šlehač
Ano
Víčko v ceně
Ano
Háky na těsto
Ano
Špachtle
Ne
Kuchařka
Ne
Materiál
Základní materiál
Kov, Plast
Materiál nádoby
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 4242005252343 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 600 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
| Certifikace: | CE, EAC-Eurasian, VDE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
