Bosch Serie 2 FEL023MS2 mikrovlnná trouba Pracovní deska Samostatná mikrovlnná trouba 20 l 800 W Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDBOSKMW0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Otevírání dveří
Boční otevírání
Materiál gramofonu
Sklo
Velikost otočného talíře
27 cm
Vestavěný displej
Ano
Barva
Nerezová ocel
Funkce hodin
Ano
Senzor hmostnosti
Ano
Počet stupňů výkonu
5
Typ produktu
Samostatná mikrovlnná trouba
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Otočný talíř
Ano
Uchycení dveří
Levý
Systém otevírání dvířek
Tlačítko
Výkon trouby
800 W
Délka šňůry
1,3 m
Vnitřní kapacita
20 l
Časovač odloženého startu
Ano
Vnitřní osvětlení
Ano
Typ časovače
Digitální
Typ hodin
Elektronický
Hodiny
Ano
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Typ displeje
LED
Umístění přístroje
Pracovní deska
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 230 V
Proud
10 A
Spotřeba
1270 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
12,5 kg
Výška
260 mm
Hloubka
345 mm
Hmotnost včetně balení
13,9 kg
Vnitřní rozměry (š x h x v)
280 x 300 x 180 mm
Šířka
442 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení, riziko úrazu elektrickým proudem.
Funkce a programy vaření
Počet rozmrazovacích programů
4
Automatické rozmrazování
Ano
Vaření v páře
Ne
Konvekční vaření
Ne
Gril
Ne
Funkce grilování
Ano
Funkce tepla
Ano
Digestoř
Počet žárovek
1 žárovek
Typ žárovky
LED
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.9 kg |
| EAN: | 4242005296699 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 305 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Délka balení: | 505 mm |
| Certifikace: | CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
