Bosch Serie 2 DWK65DK60 digestoř Nástěnný Černá 430 m³/h A
Kód: AGDBOSOKA0105
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
44 kWh
Třída energetické účinnosti
A
Proud
4 A
Spotřeba
223 W
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,49 W
Automatické vypnutí
Ano
Vzhled
Typ ovládání
Dotyk
Průměr sací přípojky
15 cm
Motor dodáván
Ano
Délka šňůry
1,5 m
Počet motorů
1
Model
Nástěnný
Základní materiál
Sklo
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ne
Záruční doba
2 rok/roky
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
11 kg
Výška (min.)
69 cm
Výška (max.)
90 cm
Šířka
590 mm
Hloubka
155 mm
Údaje o balení
Šířka balení
425 mm
Hloubka balení
666 mm
Výška balení
365 mm
Hmotnost včetně balení
14,9 kg
Výkon
Minimální vzdálenost od elektrické varné desky
45 cm
Počet rychlostí
3
Intenzivní rychlost
Ano
Třída účinnosti dynamiky kapalin
A
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
E
Minimální vzdálenost od plynové plotny
65 cm
Hlučnost
60 dB
Hlučnost (nízká rychlost)
46 dB
Maximální recirkulační výkon
445 m³/h
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Maximální výkon odsávání
430 m³/h
Třída účinnosti osvětlení
A
Hladina hluku (intenzivní rychlost)
65 dB
Výkon odsávání vzduchu v poloze Boost
550 m³/h
Výstupní recirkulační výkon v poloze Boost
550 m³/h
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Hliník
Umývatelný filtr
Ano
Filtr vhodný pro mytí v myčce
Ano
Ukazatel znečištění filtrů
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Osvětlení
Počet žárovek
2 žárovek
Výkon topného tělesa
3 W
Teplota barev
4000 K
Typ žárovky
LED
Ztlumitelné světlo
Ne
Intenzita osvětlení
127 lx
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15.5 kg |
| EAN: | 4242005395927 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 383 mm |
| Šířka balení: | 677 mm |
| Délka balení: | 435 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
