Bosch Serie 2 DLN53AA70 digestoř 302 m³/h Vestavěný Nerezová ocel
Kód: AGDBOSOKA0082
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
D
Roční spotřeba energie
68 kWh
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Výkon motoru
121 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Počet žárovek
2 žárovek
Typ žárovky
LED
Model
Vestavěný
Délka šňůry
1,5 m
Výkon topného tělesa
3 W
Počet motorů
1
Typ ovládání
Páčka
Barva
Nerezová ocel
Poloha osvětlení
Zpět
Průměr sací přípojky
12 cm
Intenzita osvětlení
78 lx
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
20,8 cm
Hloubka
300 mm
Šířka
534 mm
Výkon
Počet rychlostí
3
Maximální výkon odsávání
302 m³/h
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Hlučnost
62 dB
Hlučnost (nízká rychlost)
48 dB
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Třída účinnosti osvětlení
D
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Hliník
Umývatelný filtr
Ano
Vyjímatelný filtr
Ano
Počet filtrů
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.4 kg |
| EAN: | 4242005095476 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
