Bosch Serie 2 DFM064W54 digestoř Polovestavěný (vytahovací) Metalická, Stříbrná 388 m³/h
Kód: AGDBOSOKA0093
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída energetické účinnosti (stará)
B
Proud
10 A
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Roční spotřeba energie
41,1 kWh
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Spotřeba
108 W
Vzhled
Průměr sací přípojky
15 cm
Model
Polovestavěný (vytahovací)
Vestavěný displej
Ne
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Metalická
Délka šňůry
1,75 m
Hmotnost a rozměry
Instalační šířka oddílu
52,6 cm
Hloubka
290 mm
Hmotnost
8,91 kg
Šířka
598 mm
Výška (max.)
20,3 cm
Instalační výška oddílu
16,2 cm
Instalační hloubka oddílu
29 cm
Výkon
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
B
Minimální vzdálenost od plynové plotny
65 cm
Třída účinnosti osvětlení
A
Typ odsávání
Recirkulační
Minimální vzdálenost od elektrické varné desky
43 cm
Třída účinnosti dynamiky kapalin
C
Hlučnost
59 dB
Maximální výkon odsávání
388 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
67 dB
Počet rychlostí
3
Filtrování
Filtr vhodný pro mytí v myčce
Ano
Typ filtru mastnoty
Hliník
Počet filtrů
1 kusů
Vyjímatelný filtr
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Osvětlení
Výkon topného tělesa
3 W
Počet žárovek
2 žárovek
Intenzita osvětlení
131 lx
Typ žárovky
LED
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.4 kg |
| EAN: | 4242005231997 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 310 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 655 mm |
| Certifikace: | CE, VDE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
