Bosch Serie 2 DFL063W56 digestoř Polovestavěný (vytahovací) Metalická 328 m³/h
Kód: AGDBOSOKA0094
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Roční spotřeba energie
41,1 kWh
Automatické vypnutí
Ano
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Spotřeba
93 W
Proud
10 A
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Vzhled
Barva
Metalická
Model
Polovestavěný (vytahovací)
Průměr sací přípojky
15 cm
Délka šňůry
1,75 m
Hmotnost a rozměry
Instalační výška oddílu
16,2 cm
Šířka
598 mm
Instalační šířka oddílu
52,6 cm
Výška (max.)
20,3 cm
Instalační hloubka oddílu
29 cm
Hmotnost
8,34 kg
Hloubka
290 mm
Výkon
Třída účinnosti osvětlení
A
Minimální vzdálenost od plynové plotny
65 cm
Hlučnost
64 dB
Třída účinnosti dynamiky kapalin
D
Počet rychlostí
2
Hlučnost (nízká rychlost)
58 dB
Maximální výkon odsávání
328 m³/h
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
C
Minimální vzdálenost od elektrické varné desky
43 cm
Typ odsávání
Recirkulační
Filtrování
Filtr vhodný pro mytí v myčce
Ano
Vyjímatelný filtr
Ano
Typ filtru mastnoty
Hliník
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Osvětlení
Typ žárovky
LED
Výkon topného tělesa
3 W
Počet žárovek
2 žárovek
Intenzita osvětlení
131 lx
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.9 kg |
| EAN: | 4242005231904 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 305 mm |
| Šířka balení: | 640 mm |
| Délka balení: | 362 mm |
| Certifikace: | CE, VDE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
