Bosch MCM3100W kuchyňský robot 800 W 2,3 l Bílá
Kód: AGDBOSROK0097
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ ovládání
Otočné
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Lis na citrusové plody
Ne
Počet rychlostí
2
Minisekáček
Ne
Vstupní napětí
220 - 240 V
Bezpečnostní zámek
Ano
Mletí kávy
Ne
Barva
Bílá
Protiskluzové nožky
Ano
Obsah nádoby
2,3 l
Délka šňůry
1,2 m
Nastavitelná rychlost
Ano
Mlýnek na maso
Ne
Turbo
Ano
Nástavec na mixování
Ne
Odšťavňovač
Ne
Úložný prostor pro kabel
Ano
Příkon
Příkon
800 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
220 mm
Výška
375 mm
Hmotnost
3 kg
Hloubka
260 mm
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
Špachtle
Ne
Včetně strouhacího disku
Ano
Materiál
Základní materiál
Plast
Materiál nádoby
Plast
Materiál nože
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.34 kg |
| EAN: | 4242002853314 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 263 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
