Biostar VN3706RM82 grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3070 8 GB GDDR6
Kód: VGABIONVD0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rychlost přetaktování procesoru
1550 MHz
CUDA
Ano
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Typ
GeForce RTX 3070
CUDA jádra
5888
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Vzhled
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Délka
270 mm
Výška
145 mm
Hloubka
53 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Možnosti připojení
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
1.4a
Rozhraní
PCI Express 4.0
Počet HDMI portů
1
Paměť
Paměť grafické karty
8 GB
Paměťová sběrnice
256 bit
Rychlost přenosu dat
14 Gbit/s
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Výkon
Verze OpenGL
4.6
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
NVIDIA Ansel
Ano
Verze DirectX
12.0
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.02 kg |
| EAN: | 4712960686632 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
