Biostar GTX 1660 Ti NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6 GB GDDR6
Kód: VGABIONVD0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
CUDA
Ano
CUDA jádra
1536
Takt procesoru
1500 MHz
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
GeForce GTX 1660 Ti
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Minimální systémové napájení
450 W
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hloubka
43 mm
Výška
125 mm
Délka
232 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
1.4a
Počet DVI-I portů
1
Rozhraní
PCI Express 3.0
Počet připojení DisplayPorts
1
Počet HDMI portů
1
Paměť
Paměť grafické karty
6 GB
Rychlost přenosu dat
12 Gbit/s
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměťová sběrnice
192 bit
Výkon
Verze DirectX
12.0
Verze OpenGL
4.6
PhysX
Ano
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 4712960686601 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 233 mm |
| Šířka balení: | 73 mm |
| Délka balení: | 305 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
