Biostar GeForce RTX 2060 SUPER NVIDIA 8 GB GDDR6
Kód: VGABIONVD0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
CUDA
Ano
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Typ
GeForce RTX 2060 SUPER
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rychlost přetaktování procesoru
1750 MHz
CUDA jádra
2176
Takt procesoru
1470 MHz
Vzhled
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express 3.0
Verze DisplayPortu
1.4a
Počet DVI-D portů
1
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
1
Paměť
Paměťová sběrnice
256 bit
Šířka pásma paměti (max)
14 GB/s
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměť grafické karty
8 GB
Výkon
NVIDIA Ansel
Ano
PhysX
Ano
HDCP
Ano
Verze HDCP
2.2
Verze DirectX
12 Ultimate
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze OpenGL
4.6
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.09 kg |
| EAN: | 4712960686717 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
