Bezdrátová sluchátka Sennheiser Momentum True 4 - černá měď
Kód: PERSENSLU0150
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Délka
190 mm
Hmotnost
72,4 g
Hloubka
46,3 mm
Šířka
180 mm
Výkon
Typ sluchátek
Stereofonní
Doporučené použití
Hudba
Frekvence pohybové interpolace
2402 -2480 MHz
Barva
Bronzová
Vstupní napětí
5 V
Styl nošení
Do ucha
Konektor USB typu C
Ano
Doba nabíjení
120 min
Minimální provozní teplota
0 °C
Maximální teplota
40°C
Typ produktu
Sluchátka
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte.
Sluchátka
Impedance
470 ohm
Snížení hluku
Ano
Míra akustického tlaku
106 dB
Frekvence sluchátek
5 - 21000 Hz
Provozní doba s nabíjecím pouzdrem
30 h
Typ ovladače
Dynamický
Bluetooth
Bluetooth 5.4, třída 1
Maximální provozní doba
7,5 hodin
Kompatibilní s
A2DP, AVRCP, HFP, TMAP, PBP
Ovládání hlasitosti
Ano
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,08%
Akustický systém
Otevřený
Citlivost
107 dB
Mikrofon
Frekvence sluchátek
100 - 10000 Hz
Typ mikrofonu
Není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.175 kg |
| EAN: | 4260752332422 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 111 mm |
| Šířka balení: | 97 mm |
| Délka balení: | 43 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
