Beyerdynamic DT 990 PRO 80 OHM - otevřená studiová sluchátka
Kód: MISBYESLU0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiová sluchátka
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
250 g
Další charakteristiky
Konektor 2,5 mm
Ne
Možnosti připojení
Bluetooth
Ne
Konektor 6,35 mm
Ne
RF konektivita
Ne
Povrchová úprava konektoru
Zlato
Technologie propojení
Kabel
Konektor 3,5 mm
Ano
USB konektivita
Ne
Výkon
Délka kabelu
3 m
Barva
Černá
Styl nošení
Přes hlavu
Doporučené použití
Hudba
Obsah balení
Množství
1
Audio adaptéry součástí balení
6ˌ3 mm
Sluchátka
Typ ovladače
Dynamický
Akustický systém
Zavřené
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,2%
Frekvence sluchátek
5 - 35000 Hz
Impedance
80 ohm
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Citlivost sluchátek
96 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 4010118718175 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 116 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
