Beko HILG 64220 S varná deska Černá Vestavěné Plynový 4 zóna/zón
Kód: AGDBEKPGZ0064
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Materiál mřížky sporáku
Smalt
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Typ varné zóny 4
Mírný var
Umístění přístroje
Vestavěné
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Typ varné zóny 1
Velký
Výkon varné zóny 4
1000 W
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Výkon varné zóny 1
2900 W
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Počet varných zón
4 zóna/zón
Výkon varné zóny 2
1750 W
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Materiál povrchu
Sklo
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Výkon varné zóny 3
1750 W
Barva
Černá
Typ varné desky
Plynový
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Typ varné zóny 2
Pravidelný
Hmotnost a rozměry
Výška
46 mm
Šířka
580 mm
Hloubka
510 mm
Ergonomie
Typ ovládání
Otočné
Umístění ovládání
Horní přední
Elektronické zapalování
Ano
Vestavěný displej
Ne
Bezpečnostní plynový systém
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.2 kg |
| EAN: | 8690842127854 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 670 mm |
| Délka balení: | 610 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
