Beko HII64206F2MT Černá Vestavěné 58 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDBEKPGZ0089
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Příkon (elektřina)
7200 W
Vzhled
Počet varných zón
4 zóna/zón
Barva
Černá
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Materiál povrchu
Sklo
Umístění přístroje
Vestavěné
Kombinovaná zóna
Ano
Šířka varné desky
60 cm
Hmotnost a rozměry
Výška
52 mm
Hmotnost
9,8 kg
Hloubka
520 mm
Šířka
590 mm
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
10,8 kg
Hloubka balení
600 mm
Šířka balení
640 mm
Výška balení
125 mm
Výkon
Počet stupňů výkonu
9
Zvýšení výkonu varné zóny 3
2300 W
Umístění varné zóny 1
Levý přední
Výkon varné zóny 1
2000 W
Průměr varné zóny 1
180 mm
Umístění varné zóny 4
Vpravo vzadu
Zvýšení výkonu varné zóny 4
2300 W
Výkon varné zóny 2
2000 W
Výkon varné zóny 3
2000 W
Výkon varné zóny 4
2000 W
Umístění varné zóny 2
Vpravo vepředu
Průměr varné zóny 4
180 mm
Průměr varné zóny 3
180 mm
Zvýšení výkonu flexibilní varné zóny 1
2300 W
Zvýšení výkonu varné zóny 2
2300 W
Průměr varné zóny 2
180 mm
Umístění varné zóny 3
Levá zadní část
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Umístění ovládání
Horní přední
Typ ovládání
Dotyk
Časovač
Ano
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Dětský zámek
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 8690842384196 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 630 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
