Beko HDCC 32200 X varná deska Černá Vestavěné Keramický 2 zóna/zón
Kód: AGDBEKPGZ0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Příkon
2900 W
Proud
16 A
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Barva
Černá
Běžná varná zóna
1700 W
Typ varné desky
Keramický
Počet varných zón
2 zóna/zón
Umístění přístroje
Vestavěné
Barva rámečku
Nerezová ocel
Průměr běžné varné zóny
18 cm
Pozvolná varná zóna
1200 W
Materiál povrchu
Sklokeramický
Počet elektrických varných zón
2 zóna/zón
Průměr pozvolné varné zóny
14 cm
Hmotnost a rozměry
Hloubka
510 mm
Výška balení
140 mm
Šířka
288 mm
Hmotnost včetně balení
4,6 kg
Hloubka balení
540 mm
Instalační šířka oddílu
27 cm
Hmotnost
4,3 kg
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Výška
95 mm
Šířka balení
350 mm
Ergonomie
Indikátor zbytkového tepla
Ne
Typ ovládání
Otočné
Časovač
Ne
Dětský zámek
Ne
Jednoduché čištění
Ano
Umístění ovládání
Čelní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.3 kg |
| EAN: | 8690842347573 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 555 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
