Behringer ADA8200 - 8kanálový audio převodník, 10 - 24000 Hz
Kód: IKLBHIINT0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba elektrické energie
15 W
Zvuk
Vzorkovací rychlost
48 kHz
Počet kanálů
8 kanály/kanálů
Audio D/A převodník
y
Frekvenční rozsah
10 - 24000 Hz
Digitální zpracování zvuku
24 bit
Přeslech (1 kHz)
-87 dB
Hmotnost a rozměry
Výška
44,5 mm
Hloubka
217 mm
Šířka
482,6 mm
Hmotnost
2,1 kg
Technické údaje
Instalace do racku
Ano
DJ mixer
Ne
Možnost videozáznamu
Ne
Možnosti připojení
XLR out
8
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ano
Vstup AUX
Ano
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Vstupy
Maximální vstupní úroveň
48 V
Vstupní impedance mikrofonu
2700 ohm
Vstupní impedance
20000 ohm
Výstupy
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,008%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.97 kg |
| EAN: | 4033653054638 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 305 mm |
| Šířka balení: | 530 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
