BACscan F-50 alkohol tester 0 - 4% Černá
Kód: EIABSCALK0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Šířka
47 mm
Hloubka
24 mm
Hmotnost
90 g
Výška
114 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Náustek
Ano
Baterie
Ano
Technické údaje
Materiál
ABS umělá hmota
Doba měření
4 s
Doba zahřívání
20 s
Přesnost
0,01%
Funkce alarmu
Ano
Rozsah měření (BAC)
0 - 4%
Barva
Černá
Počet paměťových záznamů
10
Model
Bezkontaktní
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Displej
LCD
Baterie
Typ baterie
AAA
Napětí baterie
1,5 V
Počet baterií
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 5907437062401 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 40 mm |
| Šířka balení: | 127 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
