BaBylissPRO BAB2770E vlasový styling Kartáč na horký vzduch Pára Černá 800 W 2,7 m
Kód: AGDBBLSLO0038
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva kabelu
Černá
Příkon
Příkon
800 W
Napájecí zdroj
AC
Vzhled
Materiál talíře
Keramický
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Průměr hlavice kartáče 2
5 cm
Průměr hlavy štětky
4 cm
Výkon
Rovnání vlasů
Ano
Hlučnost
70 dB
Typ ovládání
Knoflíky, Posuvník
Rotační kartáč
Ano
Keramický povrch
Ano
Foukání studeným vzduchem
Ano
Model
Kartáč na horký vzduch
Počet teplotních nastavení
2
Počet rychlostí
2
Vysoušení vlasů
Ano
Nastavitelný termostat
Ano
Technologie
Pára
Ionizátor
Ano
Odnímatelná klec filtru
Ano
Levá a pravá rotace
Ano
Obsah balení
Počet kartáčů
2
Ergonomie
Délka šňůry
2,7 m
Vestavěný displej
Ne
Bezpečnostní spínač
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.928 kg |
| EAN: | 3030050106855 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 154 mm |
| Šířka balení: | 96 mm |
| Délka balení: | 383 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
