AUTORÁDIO JVC KDX-282BT ČERVENÉ
Kód: MCAJVCRAD0035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hloubka
100 mm
Výška
53 mm
Šířka
182 mm
Možnosti připojení
Konektor ISO
Ano
Profily Bluetooth
AVRCP
USB port
Ano
Bluetooth
Ano
Vstup AUX
Ano
Verze Bluetooth
4.2
Výkon
Ekvalizér
Ano
Barva
Červená
Podporovaná média
CD
DIN velikost
1 DIN
Počet režimů ekvalizéru
8
Maximální výkon na kanál
50 W
Výstupní výkon
120 W
Stmívač
Ano
Možnost dálkového ovládání natáčení
Ano
Filtr dolní propustnosti
Ano
Filtr horní propustnosti
Ano
Obrazovka
Typ displeje
LCD
Barva podsvětlení tlačítek
Červená
Vestavěný displej
Ano
Odnímatelný displej
Ano
Barva podsvětlení
Bílá/červená
Multimédia
Přímé přehrávání USB
Ano
MP3 přehrávač
Ano
Přehrávání CD-R
Ano
Rádio
Množství předvolených stanic
24
Pásmo FM
87,5 - 108 MHz
Podporovaná pásma
FM
Pásmo AM
531 - 1611 kHz
Pásmo dlouhých vln
153 - 279 kHz
RDS tuner
Ano
Správa hovorů
Hands-free
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.885 kg |
| EAN: | 4975769020469 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 225 mm |
| Délka balení: | 193 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
