Autel EVO Max Series Battery - baterie pro drony řady EVO Max
Kód: DROATLAKK0037
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kompatibilita značky
Autel
Barva
Šedá
Množství
1
Baterie
Teplota nabíjení
5 - 45 °C
Typ baterie
Lithium-polymer (LiPo 4S)
Napětí baterie
14,88 V
Kapacita baterie
8070 mAh
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 6924991142515 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 94 mm |
| Šířka balení: | 171 mm |
| Délka balení: | 62 mm |
| Model: | Baterie |
| Kompatibilita: | EVO Max Series |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
