ASUS TUF Gaming TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7
Kód: VGAASUNVD0904
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ
GeForce RTX 5070 Ti
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
CUDA jádra
8960
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
Příkon
Minimální systémové napájení
850 W
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
3,125
Osvětlení
Ano
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Barva podsvětlení
Více
Barva
Šedá
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Hmotnost a rozměry
Délka
329 mm
Hmotnost
1,62 kg
Hloubka
62,5 mm
Výška
140 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
2,41 kg
Hloubka balení
226 mm
Šířka balení
420 mm
Typ balení
Krabice
Výška balení
87 mm
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
2
Verze HDMI
2.1b
Rozhraní
PCI Express 5.0
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Paměť grafické karty
16 GB
Paměťová sběrnice
256 bit
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Výkon
Připraveno na virtuální realitu
Ano
HDCP
Ano
Verze DirectX
12 Ultimate
NVIDIA Ansel
Ano
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze HDCP
2.3
Verze OpenGL
4.6
Výkon NPU až
1406 TOPs
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.36 kg |
| EAN: | 4711387861455 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
