ASUS ROG RYUJIN III 360 ARGB EXTREME WHT Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Bílá 1 kusů
Kód: CHLASUZEW0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Materiál vodního bloku
Měď
Materiál chladiče
Hliník
Počet tepelných trubek
2
Materiál základní desky
Měď
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Typ displeje
LCD
Barva podsvětlení
Více
Počet lopatek ventilátoru
9
Osvětlovací LED
Ano
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Šířka vodního bloku
8,9 cm
Rozměry ventilátoru 2 (š × h × v)
120 x 120 x 30 mm
Hloubka vodního bloku
9,2 cm
Délka trubic
40 cm
Výška vodního bloku
10,8 cm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 30 mm
Výška chladiče
3 cm
Hloubka chladiče
12 cm
Šířka chladiče
40 cm
Šířka balení
425 mm
Hloubka balení
185 mm
Hmotnost včetně balení
4 kg
Hmotnost
1,4 kg
Výška balení
180 mm
Technické údaje
Záruční doba
6 rok/roky
Výkon
Statický tlak ventilátoru
5,15 mmH2O
Průměr větráku
12 cm
Podporované patice procesorů
LGA 1151 (Socket H4)
Maximální proud vzduchu
89,73 cfm
Maximální hluk ventilátoru
36 dB
Otáčky motoru čerpadla (max)
5100 ot/min
Rychlost ventilátoru (max)
2800 ot/min
Pokoj
Procesor
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Obsah balení
Včetně šroubů
Ano
Montážní sada
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 3.67 kg |
| EAN: | 4711387789957 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 190 mm |
| Šířka balení: | 425 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
