ASUS PRIME B550-PLUS AMD B550 Socket AM4 ATX
Kód: PLYASUAM40043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Patice procesoru
Socket AM4
Kompatibilní procesory
AMD Ryzen 3000 Series
Výrobce procesoru
AMD
Podporované patice procesorů
Socket AM4
Počítačová síť
Připojení na síť Ethernet
Ano
Wi-Fi
Ne
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Řadič LAN
Realtek RTL8111H
Vlastnosti
Barva
Černá
Čipset základní desky
AMD B550
Řada čipsetu základní desky
AMD
Typ základní desky
ATX
Zvukové výstupní kanály
7.1 kanály/kanálů
Hmotnost a rozměry
Výška
67 mm
Další charakteristiky
Hmotnost
1 kg
Paměť
Maximální vnitřní paměť
128 GB
Typ paměťových slotů
DIMM
Podporované typy paměti
DDR4-SDRAM
Počet paměťových slotů
4
Podporované frekvence paměti
3200 MHz
Kompatibilita s ECC
ECC a non-ECC
Grafika
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Podpora technologie paralelního zpracování
2-Way CrossFireX
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se přímému kontaktu s citlivými elektronickými součástmi.
Rozšiřující sloty
PCI sloty
2
Počet slotů M.2 (M)
2
Řadiče ukládacích zařízení
Podpora RAID
Ano
Podporovaná rozhraní úložiště
M.2, SATA
Úrovně RAID
1
BIOS
Typ BIOSu
UEFI AMI
Interní vstupy/výstupy
Konektory USB 2.0
2
Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
1
Počet konektorů SATA III
6
Vstupně výstupní konektory na zadním panelu
Počet portů USB 2.0
2
Počet připojení DisplayPorts
1
Počet HDMI portů
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
4
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.35 kg |
| EAN: | 4718017782340 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 270 mm |
| Šířka balení: | 335 mm |
| Délka balení: | 55 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
