Asrock Intel Arc B580 Challenger 12GB OC Arc B580 GDDR6
Kód: VGAASRINT0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
2740 MHz
CUDA
Ne
Maximální počet displejů na videokartu
4
Typ
Arc B580
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rodina grafického procesoru
Intel
Příkon
Minimální systémové napájení
650 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Vzhled
Barva
Černá
Barva podsvětlení
Zelená
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
2
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Délka
249 mm
Hloubka
41 mm
Výška
132 mm
Hmotnost
720 g
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1a
Počet připojení DisplayPorts
3
Počet HDMI portů
1
Rozhraní
PCI Express x8 4.0
Verze DisplayPortu
2.1
Paměť
Rychlost přenosu dat
19 Gbit/s
Paměť grafické karty
12 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměťová sběrnice
192 bit
Výkon
Verze DirectX
12 Ultimate
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze OpenGL
4.6
Dvojité DVI
Ne
HDCP
Ano
Motory Intel® Xe Matrix Extensions (Intel® XMX)
160
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt grafické karty, abyste předešli úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 4711581490031 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
