Amica OSC5112W digestoř 184 m³/h Bílá
Kód: AGDAMIOKA0125
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba
118 W
Třída energetické účinnosti (stará)
D
Vzhled
Délka šňůry
2,2 m
Barva
Bílá
Průměr sací přípojky
12 cm
Hmotnost a rozměry
Hloubka
505 mm
Hmotnost
4,5 kg
Šířka
500 mm
Výkon
Typ odsávání
Potrubí
Minimální vzdálenost od plynové plotny
65 cm
Maximální výkon odsávání
184 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
65 dB
Počet rychlostí
3
Minimální vzdálenost od elektrické varné desky
65 cm
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Hliník
Počet filtrů
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.4 kg |
| EAN: | 5906006609511 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 550 mm |
| Šířka balení: | 545 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
| Typ žárovky: | Halogen |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
