AMD Ryzen 9 7900X procesor 4,7 GHz 64 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0220
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Vyrovnávací paměť procesoru
64 MB
Počet vláken procesoru
24
Výrobce procesoru
AMD
Provozní režimy procesoru
64bitový
Typ paměti cache procesoru
L3
Krabice
Ano
Thermal Design Power (TDP)
170 W
Takt procesoru při přetaktování
5,6 GHz
Model procesoru
7900X
Základní frekvence procesoru
4,7 GHz
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Počet jader procesoru
12
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 9
Technické údaje
Datum uvedení na trh
9/15/2022
Další charakteristiky
L1 cache
0,768 MB
L2 cache
12000 KB
Paměť
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
ECC
Ano
Frekvence paměti podporované procesorem
3600 MHz
Maximální interní paměť podporovaná procesorem
128 GB
Grafika
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon Graphics
Základní grafická frekvence
400 MHz
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Maximální dynamická grafická frekvence
2200 MHz
I/O konfigurace
Počet portů USB
5
USB verze
2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 730143314558 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 132 mm |
| Šířka balení: | 132 mm |
| Délka balení: | 95 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
