AMD Ryzen 9 5950X procesor 3,4 GHz 64 MB L3
Kód: PROAMDRYZ0075
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Výrobce procesoru
AMD
Patice procesoru
Socket AM4
Takt procesoru
3,4 GHz
Provozní režimy procesoru
64bitový
Komponent pro
PC
Typ paměti cache procesoru
L3
Model procesoru
5950X
Počet vláken procesoru
32
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 9
Vyrovnávací paměť procesoru
64 MB
Litografie procesoru
7 nm
Počet jader procesoru
16
Takt procesoru při přetaktování
4,9 GHz
Vlastnosti
Krabice
Ano
Včetně chladiče
Ne
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
105 W
Paměť
Frekvence paměti podporované procesorem
3200 MHz
Typy paměti podporované procesorem
DDR4-SDRAM
Grafika
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Model grafického adaptéru na kartě
Není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 730143312745 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 132 mm |
| Délka balení: | 72 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
