AMD Ryzen 7 9800X3D procesor 4,7 GHz 96 MB L3 Tác
Kód: PROAMDRYZ0332
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Výrobce procesoru
AMD
Thermal Design Power (TDP)
120 W
Provozní režimy procesoru
64bitový
Takt procesoru při přetaktování
5,2 GHz
Litografie procesoru
4 nm
Počet jader procesoru
8
Základní frekvence procesoru
4,7 GHz
Model procesoru
9800X3D
Včetně chladiče
Ne
Generace procesoru
AMD Ryzen 9000 Series
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 7
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Vyrovnávací paměť procesoru
96 MB
Typ paměti cache procesoru
L3
Počet vláken procesoru
16
Vlastnosti
Podpora instrukčních sad
AES
Oblast trhu
Desktop
Verze PCI Express slotů
5.0
Maximální počet linek PCI Express
28
Paměť
Frekvence paměti podporované procesorem
3600 MHz
Typy paměti podporované procesorem
DDR5-SDRAM
ECC
Ano
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Maximální interní paměť podporovaná procesorem
192 GB
Grafika
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Základní grafická frekvence
2200 MHz
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon Graphics
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Bezpečnostní upozornění
Varování
Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny.
I/O konfigurace
USB verze
2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Počet portů USB
5
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 45 mm |
| Šířka balení: | 45 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
