AMD Ryzen 7 7800X3D procesor 4,2 GHz 96 MB L3
Kód: PROAMDRYZ0255
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Model procesoru
7800X3D
Takt procesoru při přetaktování
5 GHz
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Vyrovnávací paměť procesoru
96 MB
Výrobce procesoru
AMD
Včetně chladiče
Ne
Základní frekvence procesoru
4,2 GHz
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 7
Thermal Design Power (TDP)
120 W
Počet vláken procesoru
16
Litografie procesoru
5 nm
Typ paměti cache procesoru
L3
Krabice
Ne
Počet jader procesoru
8
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Verze PCI Express slotů
5.0
Paměť
Typy paměti podporované procesorem
DDR5-SDRAM
Frekvence paměti podporované procesorem
5200 MHz
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Základní grafická frekvence
2200 MHz
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon Graphics
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 10 mm |
| Šířka balení: | 65 mm |
| Délka balení: | 55 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
