AMD Ryzen 7 7700X procesor 4,5 GHz 32 MB L3
Kód: PROAMDRYZ0280
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Včetně chladiče
Ne
Thermal Design Power (TDP)
105 W
Model procesoru
7700X
Výrobce procesoru
AMD
Takt procesoru při přetaktování
5,4 GHz
Typ paměti cache procesoru
L3
Krabice
Ne
Základní frekvence procesoru
4,5 GHz
Vyrovnávací paměť procesoru
32 MB
Počet vláken procesoru
16
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Počet jader procesoru
8
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 7
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Paměť
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon Graphics
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 10 mm |
| Šířka balení: | 50 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL, Ubuntu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
