AMD Ryzen 7 7700X procesor 4,5 GHz 32 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0221
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Model procesoru
7700X
Počet vláken procesoru
16
Provozní režimy procesoru
32-bit
Typ paměti cache procesoru
L3
Thermal Design Power (TDP)
105 W
Vyrovnávací paměť procesoru
32 MB
Počet jader procesoru
8
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 7
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Takt procesoru při přetaktování
5,4 GHz
Základní frekvence procesoru
4,5 GHz
Krabice
Ano
Výrobce procesoru
AMD
Technické údaje
Datum uvedení na trh
9/15/2022
Další charakteristiky
L1 cache
0,512 MB
L2 cache
8000 KB
Paměť
Maximální interní paměť podporovaná procesorem
128 GB
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Frekvence paměti podporované procesorem
3600
ECC
Ano
Grafika
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon Graphics
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Maximální dynamická grafická frekvence
2200 MHz
Základní grafická frekvence
400 MHz
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
I/O konfigurace
Počet portů USB
5
USB verze
2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 730143314428 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 35 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
