AMD Ryzen 7 5700G procesor 3,8 GHz 16 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0151
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Komponent pro
PC
Základní frekvence procesoru
3,8 GHz
Litografie procesoru
7 nm
Provozní režimy procesoru
64bitový
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Vyrovnávací paměť procesoru
16 MB
Nastavitelný TDP-up
65 W
Včetně chladiče
Ano
Počet vláken procesoru
16
Typ paměti cache procesoru
L3
Výrobce procesoru
AMD
Krabice
Ano
Nastavitelný TDP-down
45 W
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 7
Počet jader procesoru
8
Patice procesoru
Socket AM4
Takt procesoru při přetaktování
4,6 GHz
Vlastnosti
Verze PCI Express slotů
3.0
Oblast trhu
Desktop
Paměť
Typy paměti podporované procesorem
DDR4-SDRAM
Frekvence paměti podporované procesorem
3200 MHz
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon Graphics
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 730143313377 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 135 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
