AMD Ryzen 5 9600X procesor 3,9 GHz 38 MB L2 & L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0296
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Včetně chladiče
Ne
Základní frekvence procesoru
3,9 GHz
Výrobce procesoru
AMD
Generace procesoru
AMD Ryzen 9000 Series
Vyrovnávací paměť procesoru
38 MB
Typ paměti cache procesoru
L2 & L3
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Provozní režimy procesoru
64bitový
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Litografie procesoru
4 nm
Počet vláken procesoru
12
Takt procesoru při přetaktování
5,4 GHz
Model procesoru
9600X
Počet jader procesoru
6
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 5
Vlastnosti
Podpora instrukčních sad
AVX
Maximální počet linek PCI Express
28
Verze PCI Express slotů
5.0
Paměť
ECC
Ano
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Non-ECC
Ano
Typy paměti podporované procesorem
DDR5-SDRAM
Frekvence paměti podporované procesorem
5600
Maximální interní paměť podporovaná procesorem
192 GB
Grafika
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon
Základní grafická frekvence
2200 MHz
Bezpečnostní upozornění
Varování
Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše.
I/O konfigurace
USB verze
2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Počet portů USB
5
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 730143315609 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 60 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
