AMD Ryzen 5 8500G procesor 3,5 GHz 16 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0286
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Nastavitelný TDP-down
45 W
Nastavitelný TDP-up
65 W
Vyrovnávací paměť procesoru
16 MB
Model procesoru
8500G
Výrobce procesoru
AMD
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Včetně chladiče
Ano
Krabice
Ano
Základní frekvence procesoru
3,5 GHz
Litografie procesoru
4 nm
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Takt procesoru při přetaktování
5 GHz
Typ paměti cache procesoru
L3
Počet vláken procesoru
12
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 5
Počet jader procesoru
6
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Verze PCI Express slotů
4.0
Paměť
Frekvence paměti podporované procesorem
3600 MHz
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Typy paměti podporované procesorem
DDR5-SDRAM
Grafika
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon 740M
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Základní grafická frekvence
2800 MHz
Bezpečnostní upozornění
Varování
Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 730143316439 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 87 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
