AMD Ryzen 5 7600 procesor 3.8 GHz 32 MB L2 & L3
Kód: PROAMDRYZ0232
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Krabice
Ne
Litografie procesoru
5 nm
Provozní režimy procesoru
64bitový
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Včetně chladiče
Ano
Typ paměti cache procesoru
L2 & L3
Model procesoru
7600
Základní frekvence procesoru
3,8 GHz
Vyrovnávací paměť procesoru
32 MB
Výrobce procesoru
AMD
Počet vláken procesoru
12
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Počet jader procesoru
6
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 5
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Paměť
Frekvence paměti podporované procesorem
5200 MHz
Typy paměti podporované procesorem
DDR5-SDRAM
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Základní grafická frekvence
400 MHz
Maximální dynamická grafická frekvence
2200 MHz
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon Graphics
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 730143314572 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11 - 64-Bit EditionWindows 10 - 64-Bit EditionRHEL x86 64-BitUbuntu x86 64-Bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
