AMD Ryzen 5 5600G procesor 3,9 GHz 16 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0152
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ paměti cache procesoru
L3
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Vyrovnávací paměť procesoru
16 MB
Nastavitelný TDP-down
45 W
Nastavitelný TDP-up
65 W
Počet jader procesoru
6
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 5
Provozní režimy procesoru
32-bit
Počet vláken procesoru
12
Komponent pro
PC
Základní frekvence procesoru
3,9 GHz
Včetně chladiče
Ano
Litografie procesoru
7 nm
Krabice
Ano
Patice procesoru
Socket AM4
Takt procesoru při přetaktování
4,4 GHz
Výrobce procesoru
AMD
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Verze PCI Express slotů
3.0
Paměť
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Typy paměti podporované procesorem
DDR4-SDRAM
Frekvence paměti podporované procesorem
3200 MHz
Grafika
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon Graphics
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 730143313414 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
