AMD Ryzen 3 4100 procesor 3,8 GHz 4 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0212
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Model procesoru
4100
Počet vláken procesoru
8
Základní frekvence procesoru
3,8 GHz
Vyrovnávací paměť procesoru
4 MB
Krabice
Ano
Takt procesoru při přetaktování
4 GHz
Provozní režimy procesoru
64bitový
Výrobce procesoru
AMD
Litografie procesoru
7 nm
Typ paměti cache procesoru
L3
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 3
Patice procesoru
Socket AM4
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Počet jader procesoru
4
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Verze PCI Express slotů
3.0
Paměť
Typy paměti podporované procesorem
DDR4-SDRAM
Frekvence paměti podporované procesorem
2933
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Model grafického adaptéru na kartě
Není dostupný
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85423119
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.437 kg |
| EAN: | 730143314060 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 132 mm |
| Šířka balení: | 135 mm |
| Délka balení: | 72 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
