Alantec KIU6PVC305Q síťový kabel Světle šedá 305 m Cat6 U/UTP (UTP)
Kód: SIEAANKAB0056
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Standardní kabel
Cat6
Stínění kabelu
U/UTP (UTP)
Pohlaví konektoru 2
Ne
Délka kabelu
305 m
Pohlaví konektoru 1
Ne
Materiál izolační vrstvy
Polyvinylchlorid (PVC)
Barva
Světle šedá
Hmotnost a rozměry
Vnější průměr
5,8 mm
Hmotnost
55 kg
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Počet kusů v balení
1 kusů
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-30 - 50 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 5901738556461 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 385 mm |
| Šířka balení: | 385 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
