Alantec KIF5OUTZ305 síťový kabel Černá 305 m Cat5e U/UTP (UTP)
Kód: SIEAANKAB0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
AWG (velikost drátu)
24
Barva
Černá
Délka kabelu
305 m
Materiál izolační vrstvy
Polyvinylchlorid (PVC)
Frekvence pohybové interpolace
100 MHz
Síťové standardy
IEEE 802.3af
Standardní kabel
Cat5e
Stínění kabelu
U/UTP (UTP)
Třída kabelu
D
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
43 kg
Vnější průměr
6,4 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
0 - 50 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-30 - 50 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 48 měsíců |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 5901738551213 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 370 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
