Akpo WK-4 Grand Eco 60 Komínový odsavač par Černý
Kód: AGDAKPOKA0186
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výkon motoru
102 W
Roční spotřeba energie
55 kWh
Spotřeba
106 W
Třída energetické účinnosti
C
Vzhled
Výkon topného tělesa
2 W
Vestavěný displej
Ne
Počet motorů
1
Typ ovládání
Knoflíky
Motor dodáván
Ano
Počet žárovek
2 žárovek
Barva
Černá
Poloha osvětlení
Zpět
Hmotnost a rozměry
Výška bez komínu
37,5 cm
Šířka
600 mm
Výška (max.)
98 cm
Výška (min.)
73,5 cm
Výkon
Hlučnost (nízká rychlost)
46 dB
Počet rychlostí
3
Maximální výkon odsávání
405 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
70 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Hliník/karbon
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.75 kg |
| EAN: | 5901676467263 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 510 mm |
| Šířka balení: | 660 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
| Typ žárovky: | LED |
| Model: | Nástěnné |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
