AKG P220 - velkomembránový kondenzátorový mikrofon, černý
Kód: MISAGKMIK0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Průměr
54 mm
Výška
165 mm
Hmostnost mikrofonu
514 g
Možnosti připojení
Rozhraní zařízení
XLR-3
Technologie propojení
Kabel
XLR out
1
Výkon
Barva
Černá
Základní materiál
Kov
Obsah balení
Obsah balení
Stolní stativ
Mikrofon
Vstupní impedance mikrofonu
200 ohm
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Model
Studiový mikrofon
Citlivost mikrofonu
20 mV/Pa
Ztlumení mikrofonu
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.87 kg |
| EAN: | 9002761037050 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 215 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
