ADLER AD 6309 trouba bez tuku
Kód: AGDADLMPI0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 / 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 -240 V
Vzhled
Barva
Černá
Umístění přístroje
Stojací
Typ ovládání
Dotyk
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
7,3 kg
Výška
315 mm
Šířka
350 mm
Hloubka
351 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
9,3 kg
Výška balení
390 mm
Hloubka balení
445 mm
Šířka balení
415 mm
Obsah balení
Plech na pečení
Ano
Ergonomie
Automatické vypnutí
Ano
Signál připravenosti
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru.
Trouba
Gril
Ano
Konvekční vaření
Ano
Výkon trouby
2500 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 5903887803168 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 430 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 464 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
